Dünya brendlərindən biri Azərbaycanda
Çinin ən nəhəng şirkətlərindən biri olan AUX Azəbaycan bazarına daxil olub. Bu şirkət dünyada yetəri qədər tanınmış bir şirkətdir.
Şirkətin məhsulları atıq Azərbaycan alıcılarına da təqdim olunur.
Elmin və texnologiyanın son nailliyyətlərini özündə birləşdirən AUX kondisionerləri xüsusi laboratoriyalar şəraitində 258 testdən keçərək istehsal edilir. Şaxtalı ( -7°C ~ -10 °C ) və isti ( + 43° ~ + 46 ° C ) temperaturlarda iş rejiminin, səs səviyyəsinin, daşınma zamanı zədələnmənin, boru sisteminin hermetikliyinin, ekoloji cəhətdən zərərsizliyinin, qənaətliliyinin, hava miqdarının, məhsuldarlığının və bir sıra sadalanmayan parametrlərinin yoxlanılması AUX kondisionerlərinin keyfiyyətinin təcəssümüdür.
ÇOX SƏRFƏLİ QİYMƏTLƏR İLƏ TƏKLİF OLUNUR
Bu mərhələlərdən və testlərdən keçərək istehsal olunan kondisionerlər normalda baha olmalıdır, amma son dərəcə avtomatlaşdırılmış ağıllı istehsal xətti ilə yaradılan bu kondisionerlər çox sərfəli qiymətlərlə müştərilərə təklif olunur.
Bu gün Azərbaycan alıcılarına həmçinin inverter texnologiyalı məişət, multi sistem, yarımsanye və ARV ( Multi zonal ) kondisioner sistemləri təklif olunur.