Sərhədsiz investisiya imkanları İNVESTAZ-la artıq daha əlçatan oldu!
İnvestisiya dünyasında hər zaman ilklərə imza atan İnvestAZ İnvestisiya Şirkəti bu dəfə qeydiyyat prosesini daha sürətli və asan hala gətirərək yatırımı hamı üçün daha da əlçatan etdi.
InvestAZ müştəriləri yeni nəsil rəqəmsal imzanın imkanlarından yararlanaraq həm mobil tətbiq, həm də veb sayt üzərindən real hesab açılması prosesini daha da sadələşdirilmiş şəkildə həyata keçirəcəklər.
Artıq yatırıma başlamaq üçün tələb olunan müqavilə imzalanması prosesini olduğunuz yerdən, tamamilə onlayn şəkildə həyata keçirə bilərsiniz. Bunun üçün İnvestAZ İnvestisiya Şirkəti Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyində fəaliyyət göstərən “AzInTelecom” MMC tərəfindən hazırlanan SİMA – bulud əsaslı yeni nəsil rəqəmsal imzanın tərəfdaşına çevrilərək, SİMA-nın təqdim etdiyi bütün üstünlükləri qeydiyyat prosesinə tətbiq etmişdir.
Mobil tətbiqlə işləyən imzanı əldə etmək üçün SİMA tətbiqini mobil cihaza yükləmək və bir dəfə qeydiyyatdan keçmək kifayətdir. Bundan sonra InvestAZ İnvestisiya Şirkətinin təqdim etdiyi mobil tətbiqdən və ya veb sayt üzərindən qeydiyyat prosesini tamamlamaq üçün tələb olunan müqavilə imzalanmasını “SİMA” imza üsulunu seçərək rahat şəkildə həyata keçirə bilərsiniz.