Yeni nəsil mühasiblər hazırlayan "Hazır Mühasib" platforması yaradılıb – İLK MƏZUNLAR SERTİFİKAT ALDI
(©) Barattson şirkəti maliyyə eksperti Orxan Məmmədzadənin birgə təşəbbüsü ilə kadrların təhsili və inkişafı sahəsində bir ilkə imza ataraq yeni nəsil mühasibləri hazırlayan "Hazır Mühasib" Platformasını yaratmışdır.
Bu istiqamətdə təlimləri uğurlu nəticə ilə bitirən məzunlar üçün sertifikat təqdimetmə günü keçirilib. Bundan əlavə, Milli Sertifikat imtahanında iştirak edib yüksək nəticə əldə edən namizədlər Azərbaycan Respublikasının Auditorlar Palatasının sədri Vahid Novruzovun imzası ilə təsdiqlənən Milli Sertifikatla təltif olunaraq Palatanın assosiativ üzvü statusuna sahib olublar. Təlim zamanı fərqlənən iştirakçılar isə "qızıl" sertifikatlarla təltif olunmuşdur.
"Hazır Mühasib" Platformasının məzunları təlimdə qazandıqları bilik və bacarıqlar sayəsində müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərə biləcək ixtisaslı mühasib kimi yetişmişdir. Təlim prosesində onlar maliyyə uçotu, idarəetmə və vergi uçotuna dair yeni və praktiki bilikləri mənimsəmiş, həmçinin hazırda mütəxəssislərin istifadə etdiyi 1C proqramını praktiki çalışmalar vasitəsilə öyrənmişlər. "Hazır Mühasib" Platforması real biznes dünyasının incəliklərini və mühasibatlığın dərinliklərini Barattson tələbələrinə ustalıqla təqdim etmişdir.
Barattson şirkətinin hədəfi müasir dövrün ən nüfuzlu sahəsi olan maliyyə sahəsinin ölkə miqyasında peşəkar kadrlarını formalaşdırmaq olduğundan, sözün əsl mənasında, “mühasibatlığın liderləri” kateqoriyasına daxil olan mühasiblər məhz Barattson təlimlərinin iştirakçılarıdır.
Əgər siz də karyeranızı bu sahədə qurmaq və maliyyə sahəsinin peşəkarı olmaq istəyirsinizsə "www.barattson.com" saytı və "Barattson" sosial media səhifələrinə (instagram, facebook, linkedIn) daxil olaraq ətraflı məlumat əldə edə, həmçinin qeyd edilən nömrələrlə əlaqə saxlaya bilərsiniz: