“Ofisait”dən yeni kampaniya
Ofis dəftərxana məhsullarının satışı ilə məşğul olan “Ofisait” şirkəti yeni kampaniyalar ilə müştərilərini sevindirməkdədir.
Şirkətin Marketinq şöbəsinin rəhbəri Elgün Namazlı “Marja”ya bildirdi ki, məktəbli övladına və ya məktəbli birinə hədiyyə verməyi nəzərdə tutanlar üçün yeni kampaniyaya start verilib.
Şərtlərə görə, hədiyyəni qazanmaq istəyən “Ofisait”ın Facebook və İstagram səhifəsinin şərh bölməsində və öz səhifəsində “Oyalplus” hər hansı məhsulu ilə çəkdirdiyi şəkilini paylaşmalıdır. Ən çox “bəyən” toplayan 5 iştirakçıya içərisi məktəbli ləvazimatları ilə dolu 2017 model çanta hədiyyə olunacaq. Qaliblərə çantanı seçmək imkanı veriləcək. Kampaniya 10 iyunadək davam edəcək.
Məktəblilər üçün bundan gözəl hədiyyə ola bilərmi?!
“Ofisait” yerli Azərbaycanda dəvtərxana və ofis ləvazimatları sekorunda ən aşağı qiymətləri təklif edir. “Oyal”, “Assis”, “Cassa” və “Quicks” “Ofisait” şirkətinin brendləridir.
“Ofisait” şirkəti “İnci” Şirkətlər Qrupuna daxildir.
Siz “Ofisait” şirkətinin məhsullarını www.ofisait.com və həmçinin Bakı və Sumqayıt şəhərlərində fəaliyyət göstərən “Ofisait” mağazalar şəbəkəsindən əldə edə bilərsiniz.