Səyahət planlarınızı Expressbank-ın kartları ilə qurun!
İstirahət üçün ən gözəl fəsil olan yay mövsümü yaxınlaşdıqca ölkədaxili və xaricə səyahətlər planlaşdırılır.Bəs səfərdə rahatlıqla istifadə edə biləcəyiniz plastik kartı artıq əldə etmisinizmi? Expressbank-ın debet kartları həm ölkəmizdə, həm də ölkə xaricində etibarlı, sərfəli və rahat ödəniş vasitələri kimi tanınır!
Expressbank-ın plastik kartları vasitəsi ilə dünyanın istənilən nöqtəsində bankomatlarda nağd pul çıxarmaq, internetdə onlayn ödəmələr həyata keçirmək, həmçinin ticarət / əyləncə mərkəzlərində nağdsız ödənişləretmək mümkündür. Ölkədaxilində Expressbank-ın debet kartlarından Expressbank bankomatlarında nağdlaşdırma zamanı isə heç bir xidmət haqqı tutulmur, yəni komissiya 0% təşkil edir.
Qeyd edək ki, “Expressbank”ın plastik kartlarına sahib olmaq istəyən müştərilər Visa Electron / Maestro kartlarını 6 AZN, Visa Classic / MasterCard Standart kartlarını isə 8 AZN-ə əldə edə bilərlər. Həmçinin hesaba minimum 400 AZN/USD/EUR/GBP ilkin mədaxil etməklə Visa Gold / MasterCard Gold, 800 AZN/USD/EUR/GBP ilkin mədaxillə isə Visa Platinum / MasterCard Platinum kartlarını pulsuz sifariş etmək mümkündür. Həmin vəsaiti heç bir komissiya olmadan nağdlaşdıra və ya ExpressClub layihəsi çərçivəsində ölkədaxili POS-terminallarda ödəməklə xərclərinizi gəlirə çevirə bilərsiniz.