Unibank fərdi sahibkarların işini asanlaşdırdı
Unibank müştərisi olan fərdi sahibkarlar bank xidmətlərindən banka gəlmədən istifadə edə biləcəklər. Bankınhazırladığı Unibank Mobile BUSİNESS əlavəsi fərdi sahiblarlara istədikləri yerdən və istənilən vaxt bizneslərini idarə etməyə imkan verir.
Fərdi sahibkarlarbanka gəlmədən, 24/7 Unibankdakı hesablarını idarə edə, bankın digər xidmətlərindən faydalana biləcəklər.Yaxın vaxtlarda mobil əlavənin yeni imkanları da istifadəyə veriləcək.
Unibank Mobile BUSİNESS fərdi sahibkarlara bu imkanları yaradır:
-Kartlarında və hesablarında olan vəsaitlərin idarə edilməsi;
-Kartlar, hesablar, depozit və kreditləri ilə bağlı istənilən məlumatı almaq;
-Kart və hesab üzrə çıxarışın əldə edilməsi;
-Kartlar və hesablar arası köçürmələr, Unibankın digər müştərisinə köçürmələr etmək;
-Kredit, kommunal, internet vədigərödənişlərinhəyatakeçirilməsi;
-Bankın istənilən filialı, ödəmə terminalı və bankomatlarını tapmaq, gündəlik valyuta kurslarından, bank yenilikləri və kampaniyalardan ən tez xəbər tutmaq;
-Valyuta kurslarından xəbərdar olmaq;
-Günün istənilən vaxtı banka məktub yazmaq.
Unibank Mobile BUSİNESS –lə istənilən yerdə işinizin başında olun!
Unibank Mobile BUSİNESS İOS və Android platformalarında işləyir. Öz planşetinizə və smartfonunuza Unibank-ın mobil bank xidmətini bu linkdənhttp://onelink.to/um-business yükləyə bilərsiniz.
Fərdi sahikarlar Unibank Mobile BUSİNESS mobil əlavəsinə Asan İmza vasitəsi ilə və Unibankın filiallarında qoşula bilərlər.
Unibank Mobile –Bankdan daha yaxın!