Cəmi 3 günə əmək haqqı kartları!
Operativ, sürətli və keyfiyyətli xidməti ilə seçilən Expressbank yeni kampaniya elan edir. Kampaniyaya görə, 3 iş günü ərzində əmək haqqı kartlarının ödənişsiz əsasda hazırlanması və müştərilərə təqdim edilməsi təmin edilir.
Expressbank Visa International və MasterCard International beynəlxalq ödəniş sistemlərinin üzvü olduğundan əmək haqqı kartları müştərilərə seçimdən asılı olaraq VISA Electron və ya Maestro tipli olaraq təklif olunur. Kampaniyanın şərtlərinə əsasən 3 iş günü ərzində hesabların açılması, əmək haqqı kartların sifarişi və hazır kartların müştəriyə təhvil verilməsi həyata keçiriləcəkdir. Üstəlik tam pulsuz şəkildə!
Qeyd edək ki, 15.06.2017 tarixlərinədək keçərli olan kampaniya hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar üçünnəzərdə tutulub. Kampaniyaya qoşulmaq üçün Bank-la müqavilə bağlamaq, müvafiq sənədlər zərfini və əməkdaşların siyahısını təqdim etmək yetərlidir.