Yapı Kredi Bank Azərbaycanın 5 filialı gücləndirilmiş iş rejimində çalışacaq
Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC-nin 5 filialı bayramlarda gücləndirilmiş iş rejimində çalışacaqdır.
Bankdan verilən məlumata görə, Nərimanov və Səbail filialları bayram günlərində, digər 3 filialı (28 May, Əhmədli və Sumqayıt şəhərində yerləşən filial) isə 16, 17 və 18 Mart tarixlərində saat 21:00-a qədər müştərilərinə xidmət göstərməkdədir.
Səbail Filialı: Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu,Nizami küçəsi 69 Tel: (+994 12) 497 77 95 24/7: *0444 Bayram günlərində saat 20:00-a qədər
Nərimanov Filialı: Azərbaycan, Bakı şəhəri. Təbriz Küçəsi, 106A Tel: həftə içi : (+994 12) 497 77 95 24/7: *0444 Bayram Günlərində saat 22:00-a qədər
Əhmədli Filialı: Azərbaycan ,Bakı şəhəri, Əhmədli qəsəbəsi, Sarayevo küç.,3 Tel: həftə içi : (+994 12) 497 77 95 24/7: *0444 İş Qrafiki: 16-18 Mart, 09:00-21:00
28 May filialı: Azərbaycan ,Bakı şəhəri, Rəşid Behbudov küç.,8 Tel: həftə içi : (+994 12) 497 77 95 24/7: *0444 İş Qrafiki: 16-18 Mart, 09:00-21:00
Sumqayıt filialı: Azərbaycan, Sumqayıt şəhəri, Sülh küç. Tel: həftə içi : (+994 12) 497 77 95 24/7: *0444 İş Qrafiki: 16-18 Mart, 09:00-21:00
“Yapı Kredi Bank Azərbaycan” QSC dünyanın 17 ölkəsində mövcud olan bankçılıq qrupunun üzvüdür. Səhmdarları UniCredit (İtaliya) və Koç Holdinq (Türkiyə) olan bank Azərbaycanda bankçılığın bütün sahələrində beynəlxalq təcrübəni tətbiq edir. Bank Bakı, Gəncə və Sumqayıt şəhərlərində filialları, 24/7 fəaliyyət göstərən Telefon Mərkəzi və İnternet/Mobil Bankçılıq Məhsulu ilə müştərilərinə xidmət göstərir.