10 000 manat kredit götür, aylıq cəmi 350 manat ödə
Birbank Biznes-dən kiçik sahibkarlar üçün sərfəli kredit kampaniyası(®) Yeni ideyaları, böyük hədəfləri olan kiçik sahibkarlar, artıq arzularınız əlçatandır. Biznesimi necə böyüdüm? – sualı sizi də düşündürürsə Birbank Biznes-in bu təklifindən mütləq yararlanın. Bunun üçün sadəcə Birbank Biznes mobil tətbiqinə daxil olun və cəmi bir neçə kliklə pulunuz hesabınızda olsun.
Belə ki, Birbank Biznes, kredit götürmək və böyük planlarını vaxt itirmədən reallaşdırmaq istəyənlər üçün sərfəli şərtlərlə yeni kampaniyaya start verir. 31oktyabr tarixinədək bankdan mikro kredit alan müştərilər hər 10 000 manat kredit məbəği üçün cəmi 350 manat aylıq ödəniş edirlər.
Kampaniya Birbank Biznes mobil tətbiqindən rəsmiləşdirilən kreditlərə şamil edilir. Üstəlik də heç bir komissiya ödəmədən.
Sifariş üçün: https://www.b-b.az/kqss
Sahibkarlığın inkişafına önəm verən Birbank Biznes Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olaraq həm sahibkarların, həm də onların bizneslərinin inkişafına dəstək olur, biznes sahiblərinə innovativ və rahat məhsullar təqdim edir. Birbank Biznes müştərilərində suallar yaranarsa, onlara istənilən vaxt canlı çat vasitəsilə də dəstək göstərilir. Sahibkarlara vaxta qənaət etmək imkanı verən Birbank Biznes sistemi haqqında ətraflı məlumat üçün https://birbank.business/ saytına keçid edin və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng edin.