AccessBank-dan sərfəli və əlçatan maliyyə imkanı: 40 000 manatadək nağd kredit
Müştəri yönümlü xidmət strategiyasını davam etdirən və maliyyə əlçatanlığını genişləndirməyi prioritet hesab edən AccessBank, 40 000 manatadək nağd kredit təklifini daha sərfəli şərtlərlə təqdim edir.
Yeni təklif çərçivəsində müştərilər illik minimum 10% faiz dərəcəsi ilə fərdi ehtiyaclarına uyğun kredit məhsulundan yararlana bilərlər. Kredit şərtləri müştərinin seçimlərinə və müraciət zamanı təqdim etdiyi məlumatlara əsasən formalaşdırılır.
AccessBank müştərilərinə kredit kalkulyatoru vasitəsilə aylıq ödənişlərini öncədən hesablamaq imkanı yaradır. Bu da daha düzgün maliyyə planlaması aparmağa və qərarvermə prosesini asanlaşdırmağa kömək edir.
Kredit almaq istəyən şəxslər, həmçinin onlayn kredit xidmətindən yararlanaraq banka gəlmədən, əlavə vaxt itirmədən sürətli və rahat şəkildə kredit əldə edə bilərlər.
*AccessBank QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən təqdim edilən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.